logo

اخبار

اختصاص 21 هزار میلیارد تومان برای طرح های نیمه تمام صنعتی

اختصاص 21 هزار میلیارد تومان برای طرح های نیمه تمام صنعتی

افسانه محرابی هدف اصلی این داستان را حمایت و هدایت صنایع نساجی استان گیلان برای بهرهمندی از تسهیلات بازسازی و نوسازی دانست و اظهار کرد که اکثر واحد نساجی استان به بازسازی و مدرن سازی ماشین الات نیازمند است.

برای افزایش کیفیت و توان رقابت میتوانند دذ سایت بهین یاب درخواست های خود را فراهم کنند و ما نیز بررسی میکنیم که هرچه زوتر به خواسته هاشان برسند.

مدیر کل دفتر صتایع نساجی و پوشاک اشاره کرد که ظرفیت و زیرساخت های لازم برای تولیدات در گیلان فراهم است ، وی افزود : در همین حال وحد های بزرگ نساجی ایران با برند های شناخته شده و مشهور و با سابقه در گلان در حال فعالیت هستند که به دلیل عدم داشتن ماشین الات مدرن نمیتوانند با تولیدات روز دنیا رقابت کنند. اما تنها با برنامه ریزی درست و بهبود ماشین الات ها میتوانند با انها رقابت کنند.

ایشان بعد از اعلام امادگی حمایت از صنایع نساجی ایران گفت : هم اکنون 21 هزار میلیارد تسهیلات در سه بخش در اجرای طرح های نیه تمام صنعتی تعلق یافته است بازسازی ، نوسازی ، سرمایه که صنعت نساجی هم شامل ان میشود و میتوان گفت اگر اعتبار مورد نیاز در صنعت نساجی را بگیریم و تولید را افزایش بدیم ، میتوانیم 270 هزار نفر فرصت شغلی در این بخش را افایش بدهیم.

زمان انتشار مطلب 25 مرد 1401

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است