logo

اخبار

برطرف کردن مسئله ماشین الات فرسوده در حیطه نساجی

برطرف کردن مسئله ماشین الات فرسوده در حیطه نساجی

بنا بر اخبارات تازه منتشر شده در رابطه بااین موضوع، در پی گفتگو های جناب مالمیر ایشان فرمودند:صنعت نساجی تاثیرات بسیار موثر و چشم گیری در حوزه تولیدکار و از بین بردن مشکلات بیکاری در کشور داشته و عواملی مانند فرسایش ماشین آلات و ابزار های کار در این صنعت منجر به راکت شدن این صنعت میشود و این سبب اختلال در حوزه کار آفرینی محسوب می شود.

در طی کشف راه حلی مناسب برای این مشکل،رئیس انجمن نساجی کشور اضافه کرد:با پیشنهاد قانون چک از سوی دولت باید توجه داشت که این قانون مشکلاتی از جمله اتلاف وقت همراه است که باید در پی تصویب این قانون چاره ای برای مشکلات آن پیدا کرد. ایشان در ادامه به دولت پیشنهاد کرد که در راستای این قانون برای رفع مشکلات ناشی در حیطه فرسایش ماشین آلات نساجی لازم است برای حمایت از این صنعت بسته های معیشتی برای پوشاک مردم در نظر گرفت.

وی خاطرنشان کردند،لازم است در ادامه به مشکلات حاکی از روند افزایشی در مصرف گاز در این صنعت را بررسی کرد چرا که سرمایه گذاران و کار آفرینان در این صنعت تحت فشار مالی هستند و بی توجهی به این امر سبب ورشکستگی این عزیزان خواهد شد.رئیس بازرگانی در بخش صنایع و معادن در این باره پیشنهاد داد :ما می بایست تولیدات کشوری خود را به نحوی کنیم که عرضه آن نه تنها در کشور باشد بلکه تولیدات را باید در راستای صادراتی فعال تر کنیم تا نیاز های صنعت نساجی کاسته شود

 

زمان انتشار مطلب 09 شهر 1401

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است