logo

اخبار

بهترین نمایشگاه های تکنولوژي در عرصه جهانی

بهترین نمایشگاه های تکنولوژي در عرصه جهانی

هفته گذشته هفته ای هیجان انگیزی برای علاقه مندان در عرصه تکنولوژی بوده است. به عنوان مثال نمایشگاه CES در لاس و گاس طبق سال های گذشته به عنوان میزبان تولیدکنندگان سرشناس عرصه فناوری و علاوه بر آن میزبان بازدیدکنندگان و علاقه مندان در این حوزه بوده است.
هرساله نمایشگاه های فراوانی که در این عرصه فعالیت می کنند برگزار می شوند که مزیت های فراوانی را برای تولید کنندگان به دنبال دارد زیرا این تولیدکنندگان می توانند محصولات و اختراعات خود را به نمایش بگذارند.
لازم به ذکر است که برای علاقه‌مندان به این عرصه نیز فرصتی داده می شود که بتوانند اوقات فراغت خود را صرف تماشای این نمایشگاه ها کنند و لذت ببرند.
طبق گزارشات اخیر،اکثر نمایشگاه ها توانسته اند سیر صعودیی را طی کنند و طبق تجربیاتی که در برگزاری متعددی که در سال های اخیر داشته اند بر محبوبیت خود بیفزایند و همچنین اعتبارات و امتیازات مثبت فراوانی را کسب کنند.
قابل توجه است که مسوولان کشور عزیز ما نیز هم مدتی است که در این زمینه برای برپایی این قبیل نمایشگاه ها در زمینه هایی همچون تجارت های الکترونیک و فعالیت هایی مبنی برعلوم کامپیوتر در تلاش هستند.
ما متاسفانه باتوجه به عدم هماهنگی و نداشتن برنامه منظم در اجرای نمایشگاه ها و تاثیرات منفی تحریم ها ایران نه تنها در عرصه جهانی بلکه در خود کشور هم نتواسته محبوبیت قابل توجه ای کسب کند.
در ادامه به بررسی بهترین نمایشگاه های بین المللی خواهیم پرداخت.
نمایشگاه بین المللی CESیکی از عالی رتبه ترین نمایشگاه های این عرصه است که نام این نمایشگاه به معنی نمایشگاه الکترونیک مصرفی است.
دومین نمایشگاه،نمایشگاه IFA) (نام دارد که توانسته است بزرگ ترین و قدیمی ترین نمایشگاه برتر در عرصه تکنولوژی را به خود اختصاص دهد.

نمایشگاه هایی همچون:

  1. CeBIT
  2. MWC
  3. GITEX

نیز جز سرشناس ترین نمایشگاه ها محسوب می شوند.

 

زمان انتشار مطلب 13 مرد 1401

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است