logo

اخبار

خبرهای تازه در رابطه با رونق صنعت خودرو

خبرهای تازه در رابطه با رونق صنعت خودرو

بنا بر حواشی های اخیر در رابطه با موضوع رونق خودرو های وابسته،طبق گفته هایی که از سوی کمیسیون صنعت که به دست رسیده است:با تاثیر بر مشارکت ایران و تعداد کثیری از شرکت های نامی در دنیا،ایران در زمینه تولیدات انواع ماشین آلات صنعتی روندی صعودی را به چشم خواهد دید.

در این باره نشست های خبری ما بین نمایندگان مجلس و خبرنگاران صورت گرفته است،خبر های موصق در باب این موضوع این را به شهروندان می رساند که دولت با برنامه ریزی های مناسب قصد براین دارد که ماشین آلات خارجی را به کشور وارد کند،این عمل اثرات موثری در پیشرفت خط تولید در بخش صنعت کشور دارد،زیرا به همراه داشتن ماشین آلات وارداتی نیاز های خط تولید کماکان برطرف می شود.

در پی گزارشات اخیر از گفته های جناب آقای علی جدی یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی،ایشان در این باره ذکر کرده اند:گرچه ما هر لحظه می بایست از تولیدات ملی کشور عزیزمان حمایت کنیم ولی برای کمک در این بخش واردات ماشین های صنعتی از جمله راه حل های موثری برای این کار است.

ایشان اضافه کرده اند کمک دولت به تولید کنندگان واردات این ماشین آلات می باشد و کمک تولید کنندگان به کشور این است با تلاش و پشتکار سعی بر تولیدات با تعدادی انبوه می باشد چرا که بااین کار نیاز کشور به وارد کردن دوباره ماشین آلات برطرف می شود.

وی خاطر نشان کردند،سازندگان می بایست به رقابت با تولید کنندگانی خارجی بپردازند،و با بالا بردن کیفیت خط تولید به خودیه خود در زمینه قیمت نیز ما به پیشرفت در بهره بری می رسیم.

اعضای کمیسیون صنایع و معادن نیز در این باره اشاره کرده اند که می بایست برای کوتاه کردن دست رانت خواران در بخش صنعت و معدن هم فکر و ایده اساسی داشته باشیم ما با ایجاد فضای رقابتی می توانیم به این هدف برسیم

زمان انتشار مطلب 07 شهر 1401

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است