logo

اخبار

خرید دستگاه پرس ملامینه با جدیدترین متد های روز

خرید دستگاه پرس ملامینه با جدیدترین متد های روز

امروزه برای بالا بردن سرعت و دقت در صنایع مختلف از ماشین الات استفاده میشود ، که این ماشین الات حتی نمای کار را شیک تر و زیبا تر میکند. در صنایع های چوبی از نوعی ماشین الات متنوع دقیق و پرسرعت ستفاده میشود که هرکدام ازانها در پخش خاصی تخصص دارند.
یک از پرکاربردترین صنایع چوبی خصوصا صنایع MDF دستگاه پرس لامینه است. وظیفه این دستگاه این است که روکش هایگلاس و ملامینه را به طور دقیق بچسباند و همچنین انتخاب نوع دستگاه خیلی مهم است .

پرس ملامینه چیست؟

اگر به اشیاء که در پیرامون خود میبینید دقت کرده باشید متوجه روکشی بر روی آن ها میشوید و حتما براتون سوال شده که چه دستگاهی این روکش را میچسباند. در پرس چوب ، MDF و High Gloss از پرس ملامینه استفاده میشود. در این دستگاه ها با توجه به تکنولوژی استفاده شده در آن ، به روش های مختلفی رایند چسب زنی انجام میشود.

فواید پرس ملامینه

• این دستگاه به جز چسباندن فرایند اماده سازی روکش را نیز انجام میدهد.
• زیبایی و دقت بالایی دارد.

نکته هایی باید قبل از خرید به آن توجه کرد:

این دستگاه از قسمت بالایی برخوردار است پس قبل از خرید دقت کنید. اگر تجربه خرید این دستگاه را ندارید پیشنهاد میشود با متخصصان ماهر مشورت کنید. اگر متخصصی نمیشناسید نکاتی هستند که تنها با رعایت انها میتوانید یک خرید خوب داشته باشید.

نکته اول: این است که نیاز خود را بسنجید و با نیازی که دارید خرید کنید برای مثال در بعضی از مشاغل چسباندن روکش مرحله اصلی ان کار است اما در بعضی شغل ها برعکس است.
نکته دوم: سعی کنید با توجه به هزینه ای که پرداخت میکنید دستگاهیی خریداری کنید که اگر د اینده قصد ارتقا کسب و کار را داشتید نیاز به خرید دستگاه جدید نداشته باشید.
نکته سوم: کیفیت و تکنولوژی های استفاده شده در دستگاه را بررسی کنید و دستگاه مناسب را انتخاب کنید.
د رزمانیکه این دستگاه تازه به بازار امده بد تولید کننده این دستگاه فقط شرکت های خارج بود اما پس از مدتی شرکت های ایرانی دست به ساختن این دستگاه کردند و بالاترین کیفیت این دستگاه در خاورمیانه برند ایرانی مولن است.

زمان انتشار مطلب 23 مرد 1401

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است