logo

اخبار

سازمان امور مالیاتی باید رویکرد خود نسبت به صنعتگران را تغییر دهد

سازمان امور مالیاتی باید رویکرد خود نسبت به صنعتگران را تغییر دهد

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز با بیان اینکه لازم است برای حمایت از تولید مواد اولیه و ماشین آلات بدون مشکل در اختیار صنعتگران قرار گیرد گفت: سازمان امور مالیاتی رویکرد خود نسبت به صنعتگران را تغییر دهد.

پرهام رضایی در حاشیه بازدید از 5 واحد تولیدی در شهرک صنعتی سیمین دشت استان البرز که با همراهی تنی چند از  اعضای هیئت رئیسه اتاق بازرگانی البرز انجام شد اظهار  داشت: در اتاق بازرگانی البرز بازدیدهای ادواری از شهرک‌های صنعتی استان طبق روال گذشته دنبال شده است و در این راستا برنامه بازدید کنونی از شهرک صنعتی سیمین دشت  در ادامه این بازدیدها است.

 

وی با بیان اینکه هدف  از بازدید واحدهای تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی استان البرز این است که مشکلات بخش خصوصی از نزدیک مشاهده و بررسی شود گفت: عمده مشکلات فعالان این بخش موضوع تخصیص ارز توسط بانک مرکزی است، مسئله مهم دیگر موضوع ثبت سفارش است که در حال حاضر خوشبختانه اقدامات خوبی توسط وزارت صمت در این مورد دنبال شده است.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز با اشاره به اهمیت موضوع تامین مواد اولیه و ماشین آلات حوزه تولید بیان کرد: این موضوع جزو مسائل اولویت‌دار است  چرا که تولید کشور به واردات این اقلام و دستگاه‌ها نیاز دارد.

 

وی در مورد مشکلاتی که صنعتگران در حوزه تعامل سازمان امور مالیاتی با آن درگیر هستند افزود: در این رابطه انتظار می‌رود که سازمان امورمالیاتی رویکرد خود نسبت به صنعتگران را تغییر دهد و تعامل بیشتر و نزدیکتری میان صنعتگران و دستگاه‌های متولی  برقرار شود.

 

رضایی با بیان اینکه امروز با توجه به بحث کرونا فشار بسیار زیادی بر واحدهای صنعتی کشور وارد است بیان کرد: تحریم‌ها هم بر مشکلات آنها افزوده است امیدواریم که هر چه سریع‌تر ویروس کرونا از جامعه رخت بربندد و تولید مجدد به چرخه عادی خود بازگردد.

زمان انتشار مطلب 13 بهم 1399

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است