logo

اخبار

پایان پانزدهمین نمایشگاه قطعات و لوازم خودرو

پایان پانزدهمین نمایشگاه قطعات و لوازم خودرو

پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی قطعات و لوازم خودرو امسال در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شد

ارائه آخرین توانمندی‌ها در حوزه ساخت داخل قطعات و ملزومات ساخت خودرو از مهمترین دلایل برگزاری این نمایشگاه بوده که با رعایت کامل تمامی پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار ‌شد.

امسال  در این نمایشگاه یک پاویون مجازی برای مشارکت شرکت‌های خارجی در سالن ۳۸ ایجاد شده بود . هیات‌های تجاری و گروه‌های ایرانی که خواستار ارتباط با شرکت‌های بین‌المللی بودند می‌توانستند در حوزه قطعات خودرو و صنایع وابسته، با شرکتهای خارجی‌ از طریق این پاویون تماس بگیرند. این مهم به منظور جبران عدم حضور شرکت‌های خارجی در نمایشگاه متاثر از محدودیت‌های شیوع ویروس کرونا اجرایی شده بود.

در این دوره نمایشگاه  200 شرکت داخلی شرکت داشتند و تقریبا تمامی تولیدکنندگان بزرگ صنعت لوازم خودرو نظیر سازه گستر سایپا، شرکت کروز و…به رونمایی از جدیدترین محصولات مرتبط با این صنعت پرداختند.

نکته جالب این دوره برگزاری همزمان این نمایشگاه  با نمایشگاه  معدن و نمایشگاه رنگ و پوششهای صنعتی بود که باعث شد جمعیت نسبتا زیادی در محل نمایشگاههای بین المللی تهران حضور یابند که در زمان محدودیتهای بیماری کرونا در نوع خود جالب است!

این نمایشگاه امروز (14 بهمن) به کار خود پایان میدهد

زمان انتشار مطلب 14 بهم 1399

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است