logo

اخبار

ظرفیت بالای تولید پلیمر با پایه گیاهی

ظرفیت بالای  تولید پلیمر با پایه گیاهی

بر اساس تحقیقی که به تازگی انجام گرفته است، ۵۹% از مصرف کنندگان تمایل دارند از محصولات و بسته بندی ها با پایه ی گیاهی استفاده کنند. بنا بر این گزارش، این تجارت حدود ۱۳۶ میلیون نفر را در بر می گیرد.

این تحقیق در ۱۰ دسامبر توسط شورای محصولات برپایه ی گیاهی (PBPC) انجام گرفته است. این بررسی نشان می دهد بیشتر مصرف کنندگان در امریکا ترجیح می دهند از محصولات با پایه ی گیاهی استفاده کنند.

Jessica Bowman، مدیر اجرایی این شورا بیان می کند، این موضوع واضح است که مصرف کنندگان به سرمایه گذاری و حمایت از نوآوری در زمینه ی تولیدات بر پایه ی گیاهی علاقه مند هستند. این شورا و اعضای ما آماده هستند تا به مردم در مورد مزایای استفاده از محصولات با پایه ی گیاهی آموزش ها و آگاهی های لازم را بدهند. این کار با هدف ما برای پیشبرد اقتصاد به سمت منابع پایدار برای تولید محصولات و بسته بندی هماهنگی دارد.

به علاوه حدود ۵۴% از مصرف کنندگان تمایل دارند محصولات برپایه ی گیاهی خریداری کنند و کمتر از نیمی از آن ها (۴۹%) تمایل دارند این محصولات را به دیگران نیز معرفی کنند.

زمانی که صحبت از محصولات پایه گیاهی می شود اولین چیزی که به ذهن افراد میرسد کاغذ و غذا بوده و بعد از آن لباس، کیسه ها و جعبه ها به ذهن می رسد. این موضوع جایگاه خوبی برای آموزش به افراد است که بتوان تاثیر مثبت محصولات با پایه ی گیاهی را بر محیط به آن ها توضیح داد. Bowman همچنین بیان می کند که PBPC هر روز برای آموزش سهامداران بزرگ تلاش می کند تا برای تشویق نوآوری ها و رشد بیشتر در زمینه ی صنعت محصولات بر پایه ی مواد گیاهی سرمایه گذاری کنند.

همچنین لازم به ذکر است تجارت پلیمرهای زیستی نیز همچنان در حال رشد است و بر اساس گزارش Markets&Markets انتظار میرود تجارت جهانی پلیمرها با پایه ی گیاهی از مقدار ۱۰.۵ بیلیون دلار در سال ۲۰۲۰ به عدد ۲۷.۹ بیلیون دلار در سال ۲۰۲۵ برسد. انتظار می رود این عدد با رشد سالیانه ی ۲۱.۷% ایجاد شود.

زمان انتشار مطلب 10 دی 1399

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است