logo

اخبار

ثبت نام ۱۳ هزار واحد صنعتی در سامانه تاپ

ثبت نام ۱۳ هزار واحد صنعتی در سامانه تاپ
 

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ۱۳ هزار واحد صنعتی در سامانه توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار «تاپ» ثبت نام کردند که پنج هزار پروژه مورد نیاز بنگاه های صنعتی، معدنی و تجاری هم اکنون بر روی این سایت بارگذاری شده است. 

به گزارش یونیکسل، برات قبادیان در همایش ملی رویداد ایران جهش که روز یک‌شنبه ۱۷ اسفند در اراک به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد، گفت: در حال حاضر زمینه برای ثبت نام استادان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی فراهم شده است و در حدود یک هزار استاد و دانشجو ثبت نام کرده اند. از یک میلیون و ۲۰۰ هزار دانشجوی شاغل به تحصیل در مقاطع ارشد و دکترا در کشور اگر فقط ۱۰ درصد از آنان در این سامانه ثبت نام کنند یعنی ١٢٠ هزار حل مساله که می تواند تحول مطلوبی را هم در تولید دانش بنیان و هم اشتغال پایدار آموختگان نخبه ایجاد کند.

معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: ۳۰ هزار نفر ساعت کار و فعالیت انجام شده تا ضمن تدوین و اجرای طرح، کاربران و به ویژه دانشجویان، استادان و صنعتگران آگاه شوند و در سامانه «تاپ» ثبت نام کنند.

وی در ادامه افزود: دانشجویان و اساتید با ثبت نام در این سامانه، پایان نامه ها و رساله های خود را بر اساس نیاز بنگاه‌ها و کسب مهارت و توانمندی ورود به بازار کار، تدوین می‌کنند.

قبادیان با اشاره به طرح‌های آماده عقد قرارداد تصریح کرد: در حال حاضر یک هزار طرح از بین پنج هزار طرح، آماده عقد قرارداد با شرکت‌های صنعتی، معدنی، تجاری، نفت، گاز، پتروشیمی و شرکت‌های دانش بنیان و صنایع دفاع است.

زمان انتشار مطلب 19 اسف 1399

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است