logo

اخبار

آیا رفتن به نمایشگاه های تخصصی برای ایرانی ها غیرممکن می شود؟

آیا رفتن به نمایشگاه های تخصصی برای ایرانی ها غیرممکن می شود؟

نمایشگاه Chinaplas2021 اواسط هفته آینده و از ۲۴ فروردین ماه به مدت ۴ روز و برای نخستین بار در شنزن برگزار می شود. این نمایشگاه سال گذشته و زیر سایه همه گیری ویروس کووید ۱۹ یک دوره خود را لغو کرد. با این حال به نظر می رسد دوره جاری آن نیز به سختی و همچنان تحت تاثیر این بیماری قرار دارد که اتفاقا انتشار ویروس نیز از همین کشور رخ داده است.

اما برای ایرانی ها حضور در نمایشگاه های تخصصی پلیمر و پوشش علاوه بر محدودیت های احتمالی سفر در سطح جهانی، دشواری های دیگری نیز دارد. کاهش شدید ارزش پول ملی، شرکت در نمایشگاه ها و بازدید از آنها را نسبت به گذشته بسیار سخت تر کرده و خواهد کرد. هزینه هایی که عموما باید با ارزهای دلار و یورو پرداخت شوند (که در طی سه سال اخیر بیش از ۴ برابر افزایش قیمت داشته اند) و پروازهای چند ده میلیونی و … در کنار همه اینها بی ثباتی در اقتصاد ملی که سرمایه گذاران را برای هر پروژه جدیدی دست به عصا می کند.

پیشنهاد ما این است که دست کم فرصت حضور در تورهای مجازی نمایشگاه Chinaplas2021 و سایر نمایشگاه های تخصصی را از دست ندهید. باید با دنیای جدید صرفنظر از خوشایند یا بدآیندهای شخصی، کنار آمد و از فرصت های نوساخته آن هم استفاده کرد.

زمان انتشار مطلب 21 فرو 1400

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است