logo

اخبار

سی چهارمین دوره نمایشگاه چاینا پلاس

سی چهارمین دوره نمایشگاه چاینا پلاس

سی چهارمین دوره نمایشگاه چاینا پلاس (CHINAPLAS) با عنوان کامل نمایشگاه بین المللی صنعت پلاستیک و لاستیک چین از 24 تا 27فروردین در شهر شنزن چین برگزار میشود؛ با توجه به شیوع ویروس کرونا در جهان و شدت گرفتن و قدرت گرفتن این ویروس کشنده، این نمایشگاه در سال گذشته برگزار نشد.

امسال توسط خانه نوآوری و صادرات فناوری ایران در چین، شرکت‌های فعال حوزه لاستیک و پلاستیک می‌توانند در نمایشگاه چاینا پلاس چین که  24 الی 27 فروردین‌ماه سال جاری در شهر شنزن این کشور برگزار می‌شود حضوری آنلاین داشته باشند و از مزایای حضور در بازار جهانی بهره‌مند شوند.

 

این نمایشگاه فضایی برای ارائه آخرین دستاوردها و دستگاه‌های پیشرفته تولید و گستره وسیعی از مواد خام و مواد شیمیایی صنعت پلاستیک و لاستیک از سراسر جهان است. خانه نوآوری و صادرات فناوری ایران در چین با توجه به محدودیت های صورت گرفته به واسطه شیوع ویروس کوید 19 با همکاری نیروهای محلی در چین آماده ارائه خدمات به شرکت‌های متقاضی حضور در این نمایشگاه است.

 

خدماتی چون «جمع‌آوری اطلاعات مورد نیاز شرکت ها و رصد نمایشگاه»، «معرفی محصولات شرکت‌های متقاضی»، «برگزاری جلسات رودرروی آنلاین با مشتریان»، «مذاکره و خرید مواد مورد نیاز شرکت‌ها» و  «بازرسی و بازدید از شرکت های چینی» به مجموعه‌های متقاضی ارائه خواهد شد.

 

توسعه سریع دانش و فناوری، به شکل قابل ملاحظه‌ای کاربردهای لاستیک و پلاستیک را در دنیا افزایش داده است. نمایشگاه چایناپلاس به سکویی تجاری و مکانی متمایز برای ملاقات فعالان حاضر در این صنعت تبدیل شده است.

 

این نمایشگاه برای افرادی که به دنبال راه‌حل‌هایی برای ارتقاء ویژگی‌های محصولاتشان، ساده کردن فرآیندهای تولید و عملیات‌های زنجیره‌ای تامین و همچنین بهینه‌سازی بهره‌وری انرژی در کار خود هستند، بهترین‌ها را آماده کرده است. همچنین در سال‌های اخیر پا به عرصه‌های جدیدی مانند تولید هوشمند، معرفی مواد با فناوری‌های پیشرفته و راه‌حل‌های سبز و طبیعت دوست گذاشته است.


نمایشگاه بین المللی چاینا پلاس بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک آسیا و دومین نمایشگاه صنعت پلاستیک دنیا پس از نمایشگاه K آلمان میباشد که سالانه بسیاری از علاقمندان و بازرگانان این صنعت را از سراسر دنیا جذب می کند.چاینا پلاس با قدمتی بیش از 30 ساله که اهمیت بالای این نمایشگاه را به همگان میرساند، به طور گسترده‌ای بین فعالان این صنعت شناخته شده است. برگزارکنندگان چایناپلاس تخمین می‌زنند، هر سال بیش از 140 هزار شرکت‌کننده از 130 کشور جهان در این نمایشگاه شرکت میکنند.

زمان انتشار مطلب 23 فرو 1400

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است