logo

اخبار

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایقها و ماشین آلات وابسته BAIEX2021

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایقها و ماشین آلات وابسته BAIEX2021

 

قیر، آسفالت، عایق ها و تجهیزات وابسته به عنوان زیرساخت عمران و شهرسازی، از مباحث استراتژیک در هر کشوری می باشد  و هدف از برگزاری این نمایشگاه بالا بردن عمر رویه های آسفالتی با استفاده از قیرهای با کیفیت و استاندارد، رونمایی از تکنولوژی های جدید راهسازی، در مباحث آسفالت و ماشین آلات و در بخش عایق کاری ساختمان ها، کاهش مصرف انرژی از مهمترین اهداف برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق ها و ماشین آلات وابسته بود.

این نمایشگاه، آخرین دستاوردهای علمی و فنی خود را در حوزه صنایع قیر، آسفالت، ایزولاسیون و ماشین آلات وابسته ارائه می دهد و با ایجاد تعامل بین دست اندرکاران این حوزه و شرکتهای مشاوره این رویداد همچنین موجب ایجاد رقابت در تولید و ارتقای سطح کیفی محصولات شده و بهینه سازی مصرف انرژی را در حوزه صنایع مورد نظر ایجاد میکند. در این نمایشگاه، صادرکنندگان فعال در حوزه قیر و آسفالت، ایزولاسیون و ماشین آلات وابسته به خریداران خارجی جهت توسعه صادرات معرفی شده و تعاملات تجاری خود را شکل می دهند.

به جرات می توان گفت تقریبا تمام شرکت های معتبر داخلی در حوزه قیر و آسفالت، در این رویداد حضور داشتند تا محصولات خود را معرفی کنند.

فعالان این صنعت با چالش های جدی روبرو هستند و برگزاری چنین نمایشگاهی می تواند با ارتقا دانش فنی ، رفع موانع، رعایت استانداردها، پرهیز از تولید قیرهای بی کیفیت و تقلبی و تولید قیرهای استاندارد با گریدهای مختلف مطابق با نقشه پهنه بندی و اقلیم های مختلف در سطح کشور به رشد این صنعت کمک شایانی کند.

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قیر، آسفالت، عایق ها و ماشین آلات وابسته(2021 BAIEX  ) با مشارکت بیش از 70 شرکت از 6 تا 9 خرداد ماه 1400 با رعایت پروتکل های بهداشتی مصوب ستاد کرونا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.تولید کنندگان و پیمانکاران بزرگ در حوزه قیر، قیرهای پلیمری، قیرهای اصلاح شده، تولید کنندگان پلنت کارخانجات قیر، آسفالت، عایق ها، خطوط بسته بندی و تجهیزات مربوطه در این دوره از نمایشگاه مشارکت داشتند.دوازدهمین نمایشگاه بین المللی قیر و آسفالت با مشارکت بیش از 70 شرکت داخلی در فضای نمایشگاهی به مساحت 5000 متر مربع در سالن های 8 و9 برگزار شد.

زمان انتشار مطلب 11 خرد 1400

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است