logo

اخبار

افزایش ظرفیت PET بازیافتی در دستور کار تولیدکنندگان بزرگ

افزایش ظرفیت PET بازیافتی در دستور کار تولیدکنندگان بزرگ

 شرکت خانوادگی CG Roxane، تولیدکننده Crystal Geyser Alpine Spring Water در کالیفرنیا،  اهداف زیست پایدار خود در سال ۲۰۲۱ را اعلام کرد. این شرکت در حال افزایش ظرفیت PET بازیافتی خود است، تا به هدف خود برای داشتن حداقل ۵۰% PET بازیافتی در کارخانه هایش در سراسر آمریکا رسیده و تیم خود را در عرصه زیست پایداری تقویت کند.
این شرکت در یکی از کارخانه هایش در بنتون تنسی، تجهیزات جدید بازیافت PET را برپا خواهد کرد. در حال حاضر CG Roxane در فرایند تجهیز این کارخانه برای بهره برداری در اوایل ۲۰۲۲ می باشد. کارخانه بنتون کلیدی برا رسیدن CG Roxane به هدف استفاده از ۵۰ درصد PET بازیافتی در بسته بندی می باشد.
تجهیزات این کارخانه در کالیفرنیا، که در نوامبر ۲۰۱۹ شروع به کار کرد، به همراه کارخانه rPET بنتون دارای ظرفیت حدود ۷۰ میلیون پوند بطری پلاستیکی در سال، ۳۵ میلیون پوند در هر کارخانه، می باشند. فرایند دوباره همه این بطری های پلاستیکی بازیافتی، سالانه معادل ۵۷۰ هزار گالن مصرف نفت خام را کاهش داده و حدود ۴۲۰ میلیون پوند CO2 کمتر تولید خواهد شد.
Plastics Today از این شرکت پرسید آیا قادر به تامین PET بازیافتی کافی و پاک برای مقدار بطری مورد نظر می باشد یا خیر؟ یکی از مدیران CG Roxane در پاسخ گفت، اگر ایالات بیشتری شروع به استفاده از درصد مشخصی rPET در بسته بندی های مواد خوراکی خود، بدون نیاز به تامین یا ارتقای زیرساخت های خود بکنند، پتانسیل خوبی برای فشردن بازار PET پاک وجود خواهد داشت.
به علاوه کمپین ” ۱ Million Strong & Counting” شرکت CG Roxane، قدیمی ترین سازمان ملی و غیرانتفاعی کشور، همکاری بیست ساله این شرکت با جنگل های آمریکا را مشخص می کند. نقطه عطف این سازمان کاشت یک میلیون درخت در سراسر آمریکا و تا پایان سال ۲۰۲۱ می باشد. این شرکت برنامه دارد تا با تعهد به کاشت یک میلیون درخت در طی ۲۰ سال، به این موفقیت دست یابد.

زمان انتشار مطلب 27 خرد 1400

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است