logo

اخبار

تیم فوتبال استقلال تهران از گردونه مسابقات جام حذفی کنار رفت

تیم فوتبال استقلال تهران از گردونه مسابقات جام حذفی کنار رفت

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم های فوتبال استقلال تهران و نساجی مازندران از ساعت 20:30 دیشب در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی و در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که تیم نساجی دست به کار بزرگی زد و با درخشش علیرضا حقیقی حریف خود را در ضربات پنالتی شکست داد. در ضربات پنالتی نساجی با نتیجه 5 بر 4 پیروز شد و استقلال را از مسابقات کنار گذاشت.

آبی پوشان شروع هجومی در این دیدار داشتند و در همان دقایق ابتدایی می توانستند دروازه مهمان مازندرانی خود را باز کنند اما یک بار علیرضا حقیقی و یک بار هم کم دقتی امیرحسین حسین زاده اجازه رسیدن به گل را به آنها نداد. در این دقایق استقلال تیم برتر میدان بود و در حضور تماشاگرانش برای رسیدن به گل تلاش می کرد. دقیقه 24 صابر حردانی در موقعیتی عالی تا درون محوطه جریمه استقلال پیش رفت و ضربه ای را به سمت دروازه زد که توپش پس از برخورد به تیر عمودی دروازه دور شد تا یک فرصت عالی از نساجی گرفته شود. در ادامه استقلال بود که برای رسیدن به گل حملاتی را روی دروازه مهمان خود طراحی کرد اما دفاع خوب مازنی ها این اجازه را به شاگردان فرهاد مجیدی نداد که به گل برسند تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم و در دقیقه 55 شوت مهدی‌پور در میانه راه به حسین‌زاده رسید اما ضربه این بازیکن در موقعیتی خطرناک در دستان حقیقی جای گرفت. فرار و شوت حسین‌زاده در دقیقه 57 با واکنش حقیقی راهی کرنر شد. در دقیقه 76 نفوذ آمانوف و ضربه او با واکنش حقیقی همراه بود. در دقیقه 77 سانتر صالح حردانی و ضربه آمانوف از بالای دروازه حقیقی بیرون رفت. در ثانیه های پایانی ضربه پای چپ حردانی به تیر دروازه نساجی برخورد کرد. تلاش دو تیم برای گلزنی در پایان 90 دقیقه بی ثمر بود و بازی به وقت اضافه کشیده شد.

در وقت اضافه اول اتفاقی رخ نداد اما در دقیقه 113 ارسال حردانی روی دروازه نساجی با ضربه سر آرمان رمضانی وارد دروازه نساجی شد اما قبل از آن عراب براقی به نشانه خطا روی بازیکن حریف گل را مردود اعلام کرد که همین تصمیم با اعتراض شدید فرهاد مجیدی مواجه شد و در نهایت تلاش دو تیم به تساوی بدون گل انجامید و کار به ضربات پنالتی کشیده شد.

کوین یامگا، رودی ژستد، مهدی مهدی‌پور و آرمان رمضانی از استقلال ضربات خود را تبدیل به گل کردند و عزیزبک آمانوف ضربه خود را از داد. ایوب کلانتری، مهرداد عبدی، سعید غلامعلی بیگی، محمدمهدی نظری و حامد شیری از نساجی ضربات خود را تبدیل به گل کردند.

زمان انتشار مطلب 23 فرو 1401

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است