logo

اخبار

عنوان چهارمی و پنجمی سهم دختران تیرانداز ایرانی

عنوان چهارمی و پنجمی سهم دختران تیرانداز ایرانی

 دومین روز رقابت های جام جهانی تیراندازی برزیل (۲۳ فروردین) در حالی پایان یافت که ۲ دختر تیرانداز رشته تپانچه ایران پس از صعود به فینال به عنوان چهارمی و پنجمی بسنده کردند.
به گزارش ایرنا از فدراسیون تیراندازی؛ هانیه رستمیان و گلنوش سبقت‌الهی، در جریان مسابقات جام جهانی تیراندازی در کشور برزیل پس از صعود به فینال تپانچه ۱۰ متر بادی انفرادی در مصاف با حریفان به ترتیب به عنوان چهارم و پنجم رسیدند.
پیش تر نیز سجاد پور حسینی تیرانداز جوان کشورمان نیز در بخش تپانچه ۱۰ متر بادی مردان پس از صعود به فینال ، با کسب عنوان پنجمی به کار خود پایان داد
همچنین در آخرین مسابقه امروز تیم‌های میکس تفنگ کشورمان در مرحله مقدماتی به رقابت پرداختند که در پایان تیم دوم ایران با ترکیب مهیار صداقت و فاطمه کرم‌زاده با کسب جایگاه ششم مقدماتی، به فینال این رقابت ها راه یافته و فردا(۲۴ فروردین) ساعت ۱۶:۴۵ به وقت تهران با تیم میکس تیراندازی مجارستان برای کسب مدال برنز رقابت خواهند کرد.
براساس این گزارش ، فردا تیراندازان ایران علاوه بر رقابت تیمی میکس در رشته تپانچه ، در بخش تفنگ تیمی نیز در خط آتش قرار گرفته و با حریفان رقابت خواهند کرد.

زمان انتشار مطلب 23 فرو 1401

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است