logo

اخبار

نمایشگاه گردشگری و صنایع‌دستی تهران 99

نمایشگاه گردشگری و صنایع‌دستی تهران 99

نمایشگاه (تخصصی) گردشگری و صنایع‌دستی تهران با شعار «سفرهای ایمن و مسئولانه» از سه‌شنبه (پنجم اسفند ۹۹) افتتاح شد و به مدت چهار روز تا هشتم اسفند در محل دائمی نمایشگاه‌ها در تهران ادامه داشت.

افتتاحیه این نمایشگاه با حضور وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، جمعی از فعالان گردشگری، نمایندگان مجلس و نمایندگان سفارتخانه‌های خارجی کشورهای مقیم از جمله عراق، انگلیس، اتریش، ازبکستان و ایتالیا برگزار شد.

این نمایشگاه قرار بود به صورت کاملا تخصصی برگزار شود و طبق گفته مسئولین صرفا از بخش‌های خدمت‌دهنده گردشگری کشور دعوت شده است و به هیچ عنوان بازدید عمومی برای حضور مردم در نظر گرفته نشوده  اما ، ورود به نمایشگاه گردشگری که همزمان با نمایشگاه تلکام در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برپا شده است، محدودیت یا ممنوعیتی برای ورود عموم مردم نداشت. در محوطه باز نمایشگاه تعدادی سیاه‌چادر نصب شده بود، غرفه‌های فروش غذا نیز برپا بود و گروه‌های موسیقی و نوازندگان محلی هم در طول برگزاری نمایشگاه حضور داشتند.

بسیاری از غرفه‌داران امید دارند این نمایشگاه، نوروز متفاوتی را رقم بزند و بخشی از خسارات یک سال گذشته آنها را جبران کند. هرچند ستاد ملی کرونا هنوز تصمیم قطعی برای سفرهای نوروزی را اعلام نکرده است. اما معاون گردشگری و وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و ‌صنایع دستی در افتتاحیه همین نمایشگاه اعلام کرد مجوز سفرهای نوروزی را به صورت محدود ‌مشروط به رعایت پروتکل‌های بهداشتی گرفته‌اند.زمان انتشار مطلب 10 اسف 1399

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است