logo

اخبار

نمایشگاه تلکام 99

نمایشگاه تلکام 99

امسال  نمایشگاه تلکام پس از بارها تاخیر از تاریخ 5 / 12 / 99 تا تاریخ 8 / 12 / 99 در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار شد. این دوره بیست و یکمین دوره نمایشگاه تلکام بود.

این نمایشگاه با حضور شرکت‌های مخابراتی، ارائه‌دهنده سرویس‌های اینترنتی و فعالان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.نمایشگاه تلکام که مخصوص صنعت مخابرات می باشد هر ساله در شروع فصل پاییز و روزهای اول مهر ماه برگزار می شد ولی به خاطر مساعد نبودن شرایط، و دستور ستاد مبارزه با بیماری کرونا،در هفته اول اسفند برگزار شد.

این سومین تاریخی بود که برای نمایشگاه تلکام امسال در نظر گرفته شد؛ پیش از این قرار به اجرای نمایشگاه تلکام در مهر ماه و دی ماه بود.

با توجه به نقش پراهميت و ارزنده ارتباطات و فناوری اطلاعات در عصر حاضر، و از سوي ديگر جايگاه ويژه و مهم برگزاری نمايشگاههای بين المللی در تبادل اطلاعات فنی-بازرگانی و آشنایی صاحبان صنايع و پژوهشگران و دست اندرکاران با آخرين دستاوردهای صنعتی و فناوری روز جهان و همچنين به منظور معرفی توان  توسعه و پتانسيل کشور در زمينه اين صنعت برگزاری ساليانه نمايشگاه بين المللي صنايع مخابرات و اطلاع رساني؛ ايران تله كام، اهمیت بسیاری دارد.

فعالان این حوزه نمایشگاه تلکام را بهترین فرصت برای معرفی محصولات و تکنولوژی‌های جدید ارتباطی و مخابراتی می‌دانند.

این نمایشگاه علاوه بر ارائه تازه ترین دستاوردهای صنعت مخابرات، محل تبادل اطلاعات و مذاکرات صنعتگران، تولیدکنندگان و خدمات دهندگان حوزه صنایع مخابراتی بوده است همچنین پنل های تخصصی با موضوعات روز جامعه و مرتبط با صنایع ارتباطی و مخابراتی به صورت آنلاین در آن برگزار شد.

زمان انتشار مطلب 10 اسف 1399

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است