logo

ABOUT US

درباره ما

     یـونیکسـل

    اولین و تخصصی ترین بنگاه معاملات ماشین آلات صنعتی، فعالیت خود را جهت سرعت بخشی و همگام با صنعتگران با هدف خرید و فروش بدون واسطه آغاز به کارکرد.

    شایان ذکر است بسیاری از شما در برهه ای از زمان، سختی ها و پیچیدگیهای مراحل خرید و یا فروش ماشین آلات صنعتی شکل سنتی آن را چشیده اید و بخوبی می دانید که یافتن بهترین گزینه های ممکن برای خرید و سپردن برای فروش در بازار صنعتی در سطح کشور کاری بس پردغدغه، زمان بر و گیج کننده است.

    از اینرو بعنوان حامی صنعتگران که نسبت به این صنعت بی تفاوت نیستیم برآن شدیم که ضمن بررسی عمیق و علمی بازار خرید و فروش کنونی کشور، بررسی تجارب مشابه خارجی و درک نیازها، محدودیتها و فرصتهای موجود به ایجاد و راه اندازی پایگاه مجازی بپردازیم.

    یـونیکسـل با ساده سازی و روشن سازی، کمترین دردسر و در کمترین زمان فرآیند خرید و فروش انواع ماشین آلات صنعتی، شما را یاری می کند که بیابید و یا بسپارید.

    در یونیکسل کاربران مستقیماً با هم تماس گرفته و هیچ واسطه ای در این میان وجود ندارد پس دقت فرمائید که در خرید و فروش شما، یونیکسل هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

    در آخر اگرچه نهایت سعی خود را نموده ایم تا با حداکثر سادگی در فرآیند انتخاب و ارائه ماشین آلات دست پیدا کنیم، لیکن همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هر چه بهتر و کارآمدتر کردن این فرآیند هستیم در صورتی که علاقمند به در میان گذاشتن نظرات خود با ما هستید آنها را از صفحه "تماس با ما" برای ما ارسال فرمائید.

 

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است

کلیه حقوق وبسایت متعلق به شرکت نونگار است